Саговорник у емисији Радио-Беседе „Под лупом“, 27. јуна 2026. године био је новосадски катихета Бранислав Илић.
У уводном делу овонедељне седмичне информативне емисије „Под лупом“ катихета Бранислав је изразио радост јер се налазимо на прагу празника Видовдана који собом носи снажну и драгоцену поруку. Стални саговорник седмичне информативне емисије Радио-Беседе је упознао слушаоце са садржајем новог броја листа Епархије бачке „Виноград Господњи“ (Духовски број, 2/2026). Катихета Бранислав је посебно учинио осврт на разговор са госпођом Сањом Анђелковић Лубардић, главним и одговорним уредником Храм телевизије и Радија Слово љубве. Поред свега наведеног, Бранислав је слушаоцима Радио-Беседе упутио молитвене жеље у духу апостолског поста и свих празничних спомена који нам предстоје.
* * *
„Под лупом“ је седмична информативна емисија Радио-Беседе Епархије бачке, у оквиру које се чини осврт на најважније актуелности из живота Цркве. Аутор и водитељ емисије је Јована Лазић, новинар Радио-Беседе, а гост и стручни саговорник у овом издању емисије био је новосадски катихета Бранислав Илић.